Historik för Rolkert, Sigurd (s)
Nämnd/styrelsePeriod
2:a revisorsgruppen -
supp
1986-01-01 - 1986-12-18
Kommunfullmäktige -
led
1986-11-21 - 1986-12-18
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1986-11-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)