Historik för Jansson, Göran (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1987-02-19
Socialnämnden -
led
1986-01-01 - 1987-02-19
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1986-01-01 - 1986-10-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)