Historik för Falk, Ingemar (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-03-17
Personalnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-03-17
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)