Historik för Hyttring, Jan (c)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
KommunfullmÀktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Brandstyrelsen -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
KommunfullmÀktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)