Historik för Bull, Lars (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Karlstads Elnät AB -
v ordf
2001-11-02 - 2002-05-16
Karlstads Elnät AB -
ordf
2000-02-18 - 2001-11-01
Budgetberedningen -
supp
1986-01-01 - 1986-10-16
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1986-10-16
Kommunstyrelsen -
led
1986-01-01 - 1986-10-16
Budgetberedningen -
suppl
1985-09-20 - 1985-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1985-09-20 - 1985-12-31
Skolstyrelsen -
led
1984-05-18 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1984-04-19 - 1985-10-31
Skolstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1984-05-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)