Historik för Marklund, Stig (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Socialnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)