Historik för Emanuelsson, Stig (vpk)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1985-01-18 - 1985-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-01-17
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)