Historik för Wahlqvist, Majbritt (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1986-10-16
Fritidsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
Fritidsnämnden -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Fritidsnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
suppl
1978-04-21 - 1979-12-31
Idrotts- och Friluftsnämnden -
led
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)