Historik för Carlson, Gunnar (s)
Nämnd/styrelsePeriod
TĂĄsans Kraftaktiebolag -
supp
1995-05-23 - 1999-05-28
Karlstads Energi AB -
supp
1996-07-01 - 1999-04-16
Karlstads Elnät AB -
supp
1995-11-17 - 1999-04-07
Tekniska nämnden -
ers
1995-01-01 - 1998-12-31
Stiftelsen Karlstads Studentbostäder -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Tekniska nämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Konsument- och Invandrarnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Tekniska nämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1991-10-31
Konsumentnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Tekniska nämnden -
supp
1986-09-18 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)