Historik för Stolpe, Vanja (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Budgetberedningen -
supp
1986-01-01 - 1988-06-16
Fritidsnämnden -
v ordf
1986-01-01 - 1988-06-16
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-06-16
Kommunstyrelsen -
led
1986-11-21 - 1988-06-16
Energiverkstyrelsen -
led
1983-01-01 - 1986-12-31
Kommunstyrelsen -
supp
1986-01-01 - 1986-11-20
Budgetberedningen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Fritidsnämnden -
led
1985-09-20 - 1985-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1983-03-17 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
Socialnämnden -
led
1983-03-17 - 1985-05-23
Energiverkstyrelsen -
suppl
1981-04-16 - 1982-12-31
Sociala Centralnämnden -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Konsumentnämnd -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala Centralnämnden -
v ordf
1978-11-17 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 2 -
led
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)