Historik för Gustavsson, Holger (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31
Gatu- och Parknämnden -
ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1982-11-01 - 1985-10-31
Budgetberedningen -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1982-10-31
Budgetberedningen -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Budgetberedningen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Gatu- och Parknämnden -
ordf
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Budgetberedningen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Gatu- och Parknämnden -
ordf
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)