Historik för Persson, Caty (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Konsument- och Invandrarnämnden -
led
1990-01-19 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
v ordf
1986-01-01 - 1988-12-31
Socialnämnden -
v ordf
1987-06-18 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31
Socialnämnden -
led
1986-01-01 - 1987-06-17
Sociala distriktsnämnden 1 -
ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Socialnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)