Historik för Ekdahl, Carl-Philip (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Överförmyndarnämnden -
supp
1989-01-01 - 1989-01-19
Överförmyndarnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1987-09-17
Civilförsvarsnämnden -
v ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Överförmyndarnämnden -
ers
1983-01-01 - 1985-12-31
Civilförsvarsnämnden -
ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Överförmyndarnämnden -
led
1980-05-22 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
2:a revisorsgruppen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)