Historik för Thunér, Mats (S)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och omsorgsnämnden -
led
2004-02-19 - 2014-12-31
Vård- och omsorgsnämndens AU -
led
2011-01-26 - 2014-12-31
Rådet för funktionshindrade -
ers
2011-01-01 - 2013-01-23
Kommunförbundet Värmland -
ers
1999-01-01 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1998-11-01 - 2002-10-31
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led
2001-11-02 - 2002-10-17
Trafiksäkerhetsnämnden -
v ordf
2001-11-02 - 2002-10-17
Karlstads Parkerings AB -
supp
1999-04-15 - 2001-11-01
Karlstadsregionens räddningstjänstförbund -
led
2000-01-01 - 2001-11-01
Trafiksäkerhetsnämnden -
ordf
1999-01-01 - 2001-11-01
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
1998-05-29 - 1998-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
ordf
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1994-11-01 - 1998-10-31
Gymnasienämnden -
led
1994-01-01 - 1994-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
v ordf
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1992-01-01 - 1993-12-31
Kulturnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1990-04-20 - 1991-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1990-04-19
Kulturnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 4 -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)