Historik för Bergsman, Ally (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
supp
1990-11-16 - 1991-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
v ordf
1989-01-01 - 1990-04-19
Trafiksäkerhetsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)