Historik för Östervee, Erik (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Tekniska nämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kulturnämnden -
suppl
1987-03-20 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)