Historik för Jovannelli, Gino (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Arbetsmarknadsnämnd -
led
1999-01-01 - 1999-03-18
Barn- och Ungdomsnämnden -
ers
1996-03-22 - 1996-11-21
Tekniska nämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)