Historik för Staaff, Rune (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Tekniska nämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Tekniska nämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)