Historik för Palm, Erik (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 3 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Konsumentnämnd -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)