Historik för Norling, Maj-Britt (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Sociala distriktsnämnden 1 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1977-11-18 - 1979-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Sociala Centralnämnden -
suppl
1975-03-21 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1975-03-21 - 1976-12-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
suppl
1974-01-01 - 1975-03-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)