Historik för Olsson, Eber (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Räddningsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Sociala distriktsnämnden 3 -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Räddningsnämnden -
led
1987-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1987-01-16 - 1988-10-31
Brandstyrelsen -
led
1986-01-01 - 1986-12-31
Brandstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)