Historik för Nordquist, Bengt (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Radiofondsnämnden -
ordf
1989-12-22 - 1991-12-31
Räddningsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Radiofondsnämnden -
led
1989-01-01 - 1989-12-21

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)