Historik för Brodow, Bengt (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1990-12-20
Kulturnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1974-01-01 - 1976-10-31
Frödingsstipendienämnden -
suppl
1971-01-01 - 1973-12-31
Byggnadsnämnden -
suppl
1971-01-01 - 1972-02-17
Kommunfullmäktige -
suppl
1971-01-01 - 1972-02-17
Kulturnämnden -
led
1971-01-01 - 1971-02-17

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)