Historik för Riste, Tomas (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
ordf
1995-01-01 - 1998-11-30
Samverkansgrupp för barn och ungdom -
led
1995-01-01 - 1998-11-30
Stiftelsen Karlstads scoutkårs scouthem -
led
1995-01-01 - 1998-11-30
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31
Färjestadshallarna AB -
supp
1995-05-23 - 1996-05-23
Färjestadshallarna AB -
supp
1992-06-01 - 1995-05-22
Fritidsnämnden -
v ordf
1992-01-01 - 1994-12-31
Stiftelsen Karlstads scoutkårs scouthem -
ers
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Fritidsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31
Fritidsnämnden -
v ordf
1988-06-17 - 1988-12-31
Fritidsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-06-16

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)