Historik för Forsberg, Sverker (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Konsument- och Invandrarnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Konsumentnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1983-01-01 - 1988-12-31
Konsumentnämnd -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Konsumentnämnd -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunstyrelsen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
Konsumentnämnd -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1976-11-01 - 1979-10-31
Budgetberedningen -
suppl
1974-01-01 - 1976-12-31
Kommunstyrelsen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
Konsumentnämnd -
led
1974-03-22 - 1976-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1974-01-01 - 1976-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)