Historik för Lidén, Annica (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Valnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Byggnadsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Karlstad-Grums vattenverksförbund -
led
2001-01-19 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
led
2000-06-07 - 2002-10-31
AB Karlstads kommuns Industrilokalisering -
led
2000-06-19 - 2001-11-01
Byggnadsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 2000-06-06
Konsument- och Invandrarnämnden -
led
1989-01-01 - 1990-03-15
Konsumentnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)