Historik för Magnusson, Ewa (m)
NĂ€mnd/styrelsePeriod
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Stiftelsen Carl & Anna Lundins Minne -
led
2001-12-12 - 2002-12-31
Stiftelsen Carl & Anna Lundins Minne -
led
1999-01-01 - 2001-12-11
Miljö- och HÀlsoskyddsnÀmnden -
ers
2000-02-18 - 2001-11-01
Konsument- och InvandrarnÀmnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
ByggnadsnÀmnden -
suppl
1988-05-20 - 1988-12-31
KonsumentnÀmnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
KommunfullmÀktige -
suppl
1987-10-16 - 1988-10-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
KonsumentnÀmnd -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
HÀlsovÄrdsnÀmnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

UtskriftsvÀnligt format
(Pop-up-fönster)