Historik för Örtlund, Karl-Evert (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Hamnstyrelsen -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Hamnstyrelsen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1986-01-17 - 1988-10-31
Hamnstyrelsen -
suppl
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1985-09-20 - 1985-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)