Historik för Forssman, Karin (m)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Nämndemän för Karlstads Tingsrätt -
nm
1986-01-01 - 1991-12-31
Mariebergsskogsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Turistnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Turistnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Turistnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Turistnämnden -
led
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)