Historik för Nylöw, Katarina (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-09-19
Kommunfullmäktige -
supp
1989-10-20 - 1990-12-20

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)