Historik för Jansson, Carl-Gösta (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
led
1989-01-01 - 1990-12-20
Fritidsnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1979-11-01 - 1982-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1976-11-01 - 1979-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)