Historik för Sahlén, Bo (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Byggnadsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Fritidsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)