Historik för Rönnelöw, Sonja (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Byggnadsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Byggnadsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Räddningsnämnden -
led
1988-05-20 - 1988-12-31
Räddningsnämnden -
supp
1987-01-01 - 1988-05-19
Civilförsvarsnämnden -
led
1986-01-01 - 1986-12-31
Byggnadsnämnden -
led
1984-11-16 - 1985-12-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Byggnadsnämnden -
suppl
1983-01-01 - 1984-11-15
Byggnadsnämnden -
suppl
1980-09-19 - 1982-12-31
Civilförsvarsnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Civilförsvarsnämnden -
led
1979-04-20 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)