Historik för Lindblad, Lars (m)
Nämnd/styrelsePeriod
3:e revisorsgruppen -
rev
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1985-11-01 - 1988-10-31
Energiverkstyrelsen -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1983-09-16 - 1985-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1983-09-15
Energiverkstyrelsen -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Gatu- och Parknämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Energiverkstyrelsen -
led
1977-01-01 - 1979-12-31
Hamnstyrelsen -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)