Historik för Frey, Torgny (m)
Nämnd/styrelsePeriod
2:a revisorsgruppen -
ordf
1989-01-01 - 1991-12-31
3:e revisorsgruppen -
v ordf
1986-01-01 - 1988-12-31
3:e revisorsgruppen -
ordf
1983-01-01 - 1985-12-31
Revisorsnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
3:e revisorsgruppen -
v ordf
1980-01-01 - 1982-12-31
Trafiksäkerhetsnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Trafiksäkerhetskommittén -
suppl
1977-01-01 - 1979-12-31
1:a revisorsgruppen -
led
1974-01-01 - 1976-12-31
1:a revisorsgruppen -
led
1971-01-01 - 1973-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)