Historik för Brunström, Ola (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Budgetberedningen -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Budgetberedningen -
ers
1999-01-01 - 2001-11-01
Budgetberedningen -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Karlstads Turistservice AB -
led
1995-05-31 - 1995-11-16
Kommunfullmäktige -
led
1992-10-14 - 1994-10-31
Kommunfullmäktige -
ers
1991-11-01 - 1992-10-14
Budgetberedningen -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunstyrelsen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)