Historik för Bergland, Karl-Erik (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
2:a revisorsgruppen -
rsupp
1989-01-01 - 1991-12-31
Revisorsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Byggnadsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)