Historik för Johansson, Peter (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1990-05-18 - 1991-10-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1990-05-17
Hamnstyrelsen -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)