Historik för Jansson, Eva (fp)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1990-09-20
Sociala distriktsnämnden 4 -
supp
1989-01-01 - 1990-09-20
Socialnämnden -
supp
1989-01-01 - 1990-09-20
Socialnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
Fritidsnämnden -
suppl
1980-01-01 - 1980-12-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)