Historik för Wahl, Willy (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Byggnadsnämnden -
ers
2003-01-01 - 2006-12-31
Fritidsnämnden -
led
2001-11-02 - 2002-12-31
Fritidsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Fritidsnämnden -
led
1995-01-01 - 1998-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1994-11-01 - 1998-10-31
Färjestadshallarna AB -
led
1995-05-23 - 1996-05-23
Färjestadshallarna AB -
led
1992-06-01 - 1995-05-22
Fritidsnämnden -
led
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunförbundet Värmland -
eomb
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Fritidsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1991-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)