Historik för Svensson, Angelica (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Fritidsnämnden -
led
1989-01-01 - 1990-10-18
Kommunfullmäktige -
suppl
1988-11-01 - 1990-10-18
Fritidsnämnden -
suppl
1988-06-17 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)