Historik för Leiderstam Persson, Ylva (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1989-05-18
Kulturnämnden -
led
1989-01-01 - 1989-05-18
Kulturnämnden -
suppl
1987-09-18 - 1988-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)