Historik för Wiringe, Sandra (mp)
Nämnd/styrelsePeriod
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
led
1989-01-01 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)