Historik för Caiman, Mats (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1989-10-19
Sociala distriktsnämnden 2 -
ordf
1989-01-01 - 1989-10-19
Socialnämnden -
led
1989-01-01 - 1989-10-19
Sociala distriktsnämnden 1 -
supp
1986-01-01 - 1988-12-31
Socialnämnden -
suppl
1987-06-18 - 1988-12-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-10-31
Sociala distriktsnämnden 1 -
led
1983-01-01 - 1985-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)