Historik för Mandell, Lisbeth (c)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1990-04-19
Miljö- och Hälsoskyddsnämnden -
supp
1989-01-01 - 1989-11-16
Personalnämnden -
led
1986-01-01 - 1988-12-31
Socialnämnden -
suppl
1987-02-20 - 1988-12-31
Personalnämnden -
led
1983-01-01 - 1985-12-31
Personalnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)