Historik för Erixon, Margit (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kulturnämnden -
supp
1989-06-16 - 1991-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1991-10-31
Kommunfullmäktige -
led
1988-04-22 - 1988-10-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1988-04-21
Kommunfullmäktige -
suppl
1982-11-01 - 1985-10-31
Personalnämnden -
led
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
suppl
1981-11-20 - 1982-10-31
Personalnämnden -
led
1979-10-19 - 1979-12-31
Personalnämnden -
suppl
1977-01-01 - 1979-10-18

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)