Historik för Jansson, Magaretha (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1988-11-01 - 1990-03-15
Konsument- och Invandrarnämnden -
led
1989-01-01 - 1990-03-15
Socialnämnden -
supp
1989-01-01 - 1990-03-15
Kommunfullmäktige -
led
1986-11-21 - 1988-10-31
Kommunfullmäktige -
supp
1985-11-01 - 1986-11-20
Skolstyrelsen -
suppl
1980-01-01 - 1982-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1979-11-01 - 1981-04-15
Personalnämnden -
led
1980-01-01 - 1981-04-15

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)