Historik för Birath, Kenneth (s)
Nämnd/styrelsePeriod
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
2001-11-02 - 2002-12-31
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 2002-10-31
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
1999-01-01 - 2001-11-01
Vård- och Omsorgsnämnden -
ers
1995-03-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)