Historik för Seidal, Tomas (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
1998-11-01 - 2001-09-20
Vård- och Omsorgsnämnden -
led
1995-03-01 - 1998-12-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)