Historik för Hellskär, Bengt (kd)
Nämnd/styrelsePeriod
Kommunfullmäktige -
led
2001-10-11 - 2002-10-31
Valberedningen -
ers
2001-11-02 - 2002-10-31
Valberedningen -
ers
1998-11-01 - 2001-11-01
Kommunfullmäktige -
ers
1998-11-01 - 2001-10-11
Kommunförbundet Värmland -
eomb
1992-01-01 - 1994-12-31
Kommunfullmäktige -
led
1991-11-01 - 1994-10-31
Kommunstyrelsen -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31
Kommunstyrelsens förhandlingsdelegation -
ers
1993-04-01 - 1994-10-31
Kommunstyrelsens personalutskott -
ers
1991-11-01 - 1994-10-31

     Samtliga Politiska uppdrag

Utskriftsvänligt format
(Pop-up-fönster)